Generalny wykonawca

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem budowlanym działającym od 1976 roku. Obecnie Alstal  to firma o wiodącej pozycji w województwie kujawsko - pomorskim. Oferujemy Generalne Wykonawstwo inwestycji przemysłowych i użytku publicznego, roboty i remonty inżynieryjne oraz produkcję i montaż konstrukcji stalowych wielkogabarytowych.

Wyróżniamy się przede wszystkim kompleksowością świadczonych usług. Przy realizacji każdego powierzonego zadania firma Alstal dostosowuje się do indywidualnego zamówienia klienta, oferując mu, w zalezności od potrzeb, całościową usługę - od projektowania, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo, a następnie odbiór inwestycji wraz z przekazaniem do użytku oraz uzyskaniem wszelkich przewidzianych zezwoleń.

Nasza firma realizuje procesy produkcji i realizacji w sposób nowoczesny - efektywny, spełniając wymagania i oczekiwania klienta. Powierzone zadania wykonujemy w krótkich terminach, rzetelnie, solidnie i w rozsądnych cenach.


Alstal oferuje:

  • Generalne wykonawstwo inwestycji przemysłowych (obiekty użyteczności publicznej, budynki dydaktyczne, baseny, sale sportowe i gimnastyczne, hale widowiskowo-sportowe).

  • Produkcję i montaż konstrukcji stalowych wielkogabarytowych (hale, wieże, kominy, konstrukcje technologiczne, silosy, zbiorniki, estakady).

  • Wykonawstwo robót inżynieryjnych i remontów (kanalizacje, wodociągi, oczyszczalnie ścieków, składowiska odpadów, stacje uzdatniania wody).

Uprzejmie informujemy, że w sierpniu 2009 roku Alstal-Budownictwo przekształciło się w Alstal Grupa Budowlana

Serdecznie zapraszam do współpracy,
Jarosław Szczupak
Alstal Grupa Budowlana
 
Animacje 3D i reportaże telewizyjne

Zobacz Animację 3D Stadionu żużlowego i najnowsze reportaże TV.

zobacz więcej
Harmonogram realizacji inwestycji

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zrealizowanych pracach budowlanych.

zobacz więcej
ATJ Architekci
Toruń˝ - oficjalna strona miejska
MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu
Oficjalna strona Klubu Sportowego Toruń Unibax S.A.
  ALSTAL wspiera żużel