Nota prawna

Serwis inwestycyjny przygotowany przez firmę ALSTAL - Budownictwo, Generalnego wykonawcę: „Stadionu żużlowego dla Miasta Torunia” ma charakter informacyjno - promocyjny i jest oficjalnym serwisem realizowanego na zlecenie inwestora zadania.

Zaprezentowane materiały w poszczególnych kategoriach serwisu internetowego mogą być wykorzystywane, publikowane, drukowane i kopiowane tylko w przypadku wyraźnego oznaczenia wydawcy serwisu firmy: ALSTAL - Budownictwo, zawsze za każdorazowym uzyskaniem jego zgody.

Nazwy handlowe umieszczone w niniejszym serwisie stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za zgodą ich właścicieli.

Dane osobowe osób, które za pomocą wypełnionej aplikacji newsletter (znajdującej się na stronie www.stadion-dla-torunia.alstal.eu) będą, otrzymywały bieżące informacje o procesie realizacji inwestycji: „Budowa Stadionu żużlowego Miasta Torunia”, wykorzystane zostaną jedynie w celach informacyjno - promocyjnych prowadzonej inwestycji.

Wydawca serwisu i autorzy informacji prowadzą bieżącą moderację serwisu internetowego.


Wydawca serwisu inwestycyjnego:
ALSTAL - Budownictwo
Generalny Wykonawca: „Stadionu żużlowego dla Miasta Torunia”
 
Animacje 3D i reportaże telewizyjne

Zobacz Animację 3D Stadionu żużlowego i najnowsze reportaże TV.

zobacz więcej
Harmonogram realizacji inwestycji

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zrealizowanych pracach budowlanych.

zobacz więcej
ATJ Architekci
Toruń˝ - oficjalna strona miejska
MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu
Oficjalna strona Klubu Sportowego Toruń Unibax S.A.
  ALSTAL wspiera żużel